Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hlásná trouba č. 4

 

Chodovská hlásná trouba – 4. díl – 1. a 2. října 2016

           

Mladší přípravka – Ruzyně (2. 10.)

3 x 16 minut

1. třetina

K dnešnímu brzkému ráno k nám přijelo mužstvo Ruzyně. Zkusili jsme nový styl hry. Od první minuty ukazovalo svou kvalitu. Jejich přihrávky mezi všemi hráči byly velmi přesné a průnikové mezi naše hráče. Ve 4. minutě jsme poprvé inkasovali. Stav 0:1. Bohužel dnes neměl nejlepší den náš gólman Tomáš Vrtek, který pořád hledal tátu mezi diváky a nebyl pozorný. Tak jsme do konce této třetiny obdrželi dalších pět gólů. Stav 0:6, ze šesti střel na branku.

2. třetina

Udělali jsme změnu v brance, do které šel Kryštof. Ale ani jeho dobrý výkon nezabránil dalším dvěma trefám soupeře. Stav 0:8. Naši hráči se v této třetině již velmi zlepšili, ale Šimon pálil jednu šanci za druhou. Až v 7. minutě jsme skórovali i my. Gól Mikuláš (Jakub B. a Jiřík). Stav 1:8. hra se vyrovnávala, ale po dalších pěkných kombinacích jsme obdrželi další dvě branky. Stav 1:10 a tím tato třetina skončila.

3. třetina

Ve třetí třetině jsme se vrátili k původnímu stylu hry. A hra se ještě zlepšila, ale opět po naší chybě jsme obdrželi branku. Stav 1:11. Po pěkné akci Jakuba B. se nám podařilo skórovat podruhé. Čas 6. minuta asistence Kristián a Mates. Stav 2:11. Ale za chvilku jsme dostali další branku. Stav 2:12. Po této brance jsme předvedli nejhezčí akci zápasu z naší strany. Po rohu Sebíka a nacvičeném náběhu dal gól Šimon. Stav 3:12 asistence Sebík a Kryštof. V poslední minutě jsme obdrželi poslední branku. Stav 3:13 a tímto zápas skončil.
Tento soupeř byl zatím nejkvalitnějším mužstvem, se kterým jsme hráli.

Penalty jsme tentokrát také prohráli. Penaltu proměnili Sebík, Tomáš, Šimon, Jakub B. a Kryštof chytil 4 pokusy.

Hodnocení hráčů (v závorce góly + přihrávky)

Tomáš Vrtek (0+0): Začal v bráně, tak jak již je shora psáno, tam se mu nedařilo. Poté byl vystřídán a hrál v poli, kde taktéž nebral v potaz pokyny trenérů, co má na hřišti dělat, či toto nepochopil, že když nemáme balón musí bránit, když máme musí útočit. Tomáš je bez pohybu na hřišti, bez bojovnosti. Je to nejstarší hráč týmu a mělo by to tak i vypadat, avšak zatím je opak pravdou. Musíme v něm nějak nabudit chuť hrát, bojovat a běhat. Na jeho brankářské kariéře musíme zapracovat, jak v přesnosti, tak hlavně, aby se věnoval jen hře. Na tréninkových jednotkách nyní bude trenér brankařů, tak uvidíme, jak si s Tomášem poradí.  


Kryštof Nejedlý (0+1): V první třetině byla vidět opravdu jeho bojovnost, na to, že je to ročník 09 si dokáže v obraně zjednat pořádek a zabrání nespočtu akcí soupeře. Musíme zapracovat na zbrklosti rychle rozehrát. Ale to je jen o technice a ta přijde s tréninkem a věkem.  Druhou a třetí třetinu chytal v bráně. Opět bylo vidět, že se nebojí, rozehrává přesně, skáče, šance vychytal, ale bohužel nemůže být na dvou místech současně a tudíž neskutečně chyběl v obraně. Za výkon je jednou z hvězd utkání.

 

Šimon Pőll (1+0):  Zápas mu vyšel i nevyšel. Bojovnost, udržení balónu u toho bych se opakoval. Nyní je Šímův největší problém proměňování šancí a že jich za tento zápas bylo hodně. Krásně skóroval po rozehraném rohovém kopu, kdy si perfektně dle pokynů k brance naběhl a jen nestál a nečekal. Povedený výkon.

 

Sebastian Beneš (0+1):  U Sebíka se opět budu opakovat. Do obrany super, ale musíme zapracovat na celkovém pohybu po hřišti. Nejsou tam výrazné zápory, ale ani výrazné klady. Dobrý výkon.  

 

Mathias Andrle (0+1):  Mates si drží stálou formu do obrany. Již se rozebíhá za vybojovaným balónem i směrem do útoku. Musíme klást zatím pořád důraz na obranu. Až budou tyto výkony pokračovat pár zápasů, začneme učit i tu podporu útočníků. Dobrý výkon.

 

Mikuláš Bugár (1+0): Super výkon. Podpora útoku i obrany. Je vidět snaha. Začíná i poslouchat, kde má přesně v zápase být. Hezký vstřelený gól. Proto taktéž hvězda zápasu.   

 

Jiří Markytán (0+1): Po minulém zápase, jsem si říkal, jestli mu nedám volno a z nominace ho nevyjmu a půjde se pouze podívat jak kluci hrají. Na konec jsem si to rozmyslel, a to vzhledem k neúčasti dalších hráčů na zápase. Udělal jsem dobře, jelikož Jiřík hrál na to, co má. Pohyboval se po hřišti tak jak bylo útočníkům řečeno, vybojoval balóny. Stahoval se do obrany. Celkově povedený výkon. Musíme zapracovat na rychlosti. Byla tam i gólová přihrávka, tudíž tento zápas hodnotím z jeho strany kladně.  

Jakub Šimon Borovička (1+1): Kuba je opravdu bojovník. Povedený výkon, který zpečetil jak brankou, tak i gólovou přihrávkou. Ještě musíme Kubu naučit, kde má přesně hrát, aby neběhal po celém hřišti a hlídal si toho koho opravdu má. Je to třetí hvězda zápasu.  

Tři hvězdy zápasu jsou Kryštof Nejedlý, Jakub Borovička  a Mikuláš Bugár.   

Penalty/zápasy

Jakub Krajči                            3/3

Sebastián Beneš                   3/4

Tomáš Vrtek                           3/4

Jiří Markytán                          2/4

Šimon Pőll                               2/4

Ondřej Tomášek                    1/3

Kryštof Nejedlý                       1/4

Kristijan Bartula                     1/3

Jakub Borovička                    1/2

Mikuláš Bugár                        0/3

Mathias Andrle                       0/4

Starší přípravka – Újezd Praha 4 (1. 10.)

 

Výsledek:  11:3   

Čtvrtiny:  2:2    2:1   4:1   3:0

 

Sestava:  

Brankář: Tadeáš Balon

Adam Voseček,  Matyáš Bruckner, David Kadera, Kuba Kasika,   Vojta Tomášek,  Jakub Daněk, Matyáš Maixner,  David Krtouš, MAJKL Novák, David DIDI Šinkora, Fanda Látal, Matěj Hodek

 

NA VÍTĚZNÉ VLNĚ II aneb DEN JE KRÁSNÝ….

Tak by se určitě dal shrnout sobotní den. Myslím, že jsme si ho všichni moc užili. Výborný výkon, kdy nás na domácím hřišti hnal kotel, který by záviděly mnohé ligové týmy – ať se jedná o počet kotelníků nebo jeho hlučnost, resp. intenzitu fandění.

A k tomu výkon zpečetěný vítězstvím 11:3.

První část hry byla velmi vyrovnaná. Předvedli jsme několik pěkných akcí, ale také několik „parádních“ chyb.

Z těch pozitivních musím zmínit rozehrávku, která začala u Tedyho, David Kadera potáhl k lajně a postrčil na Didiho, ten si ještě narazil s Adamem a vše završil krásným gólem. Také jsme ukázkově napadali a bojovali o každý míč – Adam hned využil nepřesnou rozehrávku a ihned skóroval.

Ukázkově jsme rozehrávali auty – především spolupráce David Krtouš s Majklem fungovala výborně. Dařili se nám rohy, ze kterých jsme několikrát soupeře darebně potrápili (Majkl na Tedyho, který propálil chumel před bránou téměř až do sítě….)

Bohužel, někdy jsme si sami komplikovali život při rozehrávkách před naší bránou. Ať už při obraně nebo jen při rozehrávce z vápna. Ovšem zase musím ocenit nasazení všech, včetně útočníků, kteří se vraceli a pomáhali bránit. Trochu bych vytknul (promiňte, ale pokud se chceme posouvat kupředu, je třeba také konstruktivní kritiky….) občasné běhání v chumlu 3-4 hráčů, které nám komplikuje jak rozehrávku, tak kombinaci.

Ale opět musím všechny pochválit za disciplínu a nasazení. Měl jsem chvílemi dojem, že Újezd hraje hezčí fotbal. Ale právě nasazením našich hráčů se vlastně k ničemu nedostali. Přestože jejich kluci byli chvílemi rychlejší, občas si pěkně nahráli a ukázali zdatnost jednotlivců …. ovšem to naše mužstvo má velkou sílu jako celek. A to je nejvíc, co si můžeme přát.

 

CHODOV FOREVER!!!

 

Hodnocení:

 

Tadeáš Balon – 0+1 skvělý výkon. Snad jen škoda, že tam Tedymu nespadnul gól (tedy do brány Újezda). Skvělý v bráně, skvělé výjezdy a centry, které měly oči…. Je cítit, že se daří a roste zdravé sebevědomí.

 

Matyáš Brukner – 0+0 Trochu zlobila fyzička. Jak jsem už zmínil, někdy Maty a odehrál míč a jakoby zamrzl. Že by těžký oběd před zápasem….?:-)

 

Kuba Daněk – 1+1 posledně jsem psal, že doufám, že se Kuba nechá strhnout spoluhráči a začne to tam zase padat. Tentokrát skvělá bilance a skvělý výkon.

 

David Kadera – 0+0 David skutečně naložil pod kotel. Když viděl, že výrazně vedeme, vrhnul se do útoku a měl chuť nadělovat góly. Tak to má být. Příště to tam jistě spadne. Několik povedených rozehrávek po lajně….tady je ještě prostor na zlepšení. Hlavně jistější spolupráce s Tedym. Celkově ale skvělý zápas.

 

David Krtouš 0+0 především špičkově házené auty. Občas se David zatoulal ze své pozice a jakoby vyklidil pole. Ale výborně se vracel a hnal do útoku Majkla, jenž přesně tohle potřebuje.

 

Kuba Kasika 1+0 Kuba měl poměrně „salámový“ zápas ve čtvrtek proti Dukle. Proto jsem rád, že si napravil v sobotu reputaci. Přes velkou bouli na čele šel do hlaviček, přestože hlásil, že to dělat nebude….nevadí, že jedna skončila v naší bráně a druhá tam mířila….nasazení se cení. Bojoval  taky o každý míč a běhal od brány k bráně. Takhle bychom ho rádi viděli v každém zápase.

 

Majkl Novák –2+2  Další skvělý zápas. Byla vidět chuť hrát a zkrátka se pak daří. Nemám více, co bych dodal.

 

Adam Voseček – 3+1 Poklona, mistře, poklona. Nezapomínat občas na přihrávku. Přece jen, pokud jsou na Tebe 3, už se to těžko ukličkuje. Navíc, pokud jsou na Tebe 3, je jasné, že někde jsou volní 2 naši hráči, kteří mohou dávat gólJ.

 

Maty Maixner  0+0 pro Matyho tentokrát smolné utkání – 2 zásahy míčem – jeden na břicho a druhý na hlavu (navíc od Tadeáše, od kterého to bolí i mě). Jsem rád, že po zápase byl Maty fit. Pro něho asi den blbec, ale snad se svezl alespoň na vlně radosti celého týmu.

 

DIDI Šinkora 4+0 ukázkový dravec. Žádný míč není ztracený, žádný míč se nenechá soupeři, dokud se netřepe v jeho síti…. Jen houšť, ať není Adam v tabulce střelců příliš osamocenJ.

 

Matěj Hodek – 0+0  Matěj dá do každého zápasu srdíčko. Ale trápí nás střela, kdy se mu pořád míč plete u pravé nohy, i když on kope levou…. Matěji, děláš velký kus práce v obraně a málokdy Ti soupeř uteče s míčem. Ale ty střely potřebujeme dopilovat.

 

Fanda Látal 0+1 vybojovaná asistence zaslouží velkou pochvalu. V obraně se neboj jít do míče a občas zapnout turbo, aby nám neutíkali protihráči. Velká pochvala za radost ze hryJ.

 

Starší přípravka – Union Žižkov (4. 10.)

Výsledek:  6:6  

Čtvrtiny:  0:1         3:1       2:3          1:1

 

Sestava:  

Brankář: Tadeáš Balon

Adam Voseček, David Kadera, Kuba Kasika, Vojta Tomášek, Jakub Daněk, Matyáš Maixner,  David Krtouš, MAJKL Novák, David DIDI Šinkora, Fanda Látal, Matěj Hodek, Vláďa Bilan, Lukáš Zelinka, Látal Fanda

 

Pokud se někdo z vás před zápasem díval do tabulky, mohl předpokládat celkem jasný zápas, kdy si naši borci měli vylepšit skóre a snad i postavení v tabulce – my jsme byli 3. A Žižkov…. Někde u konce bez vyhraného zápasu.

Ale snadné zápasy dnes prostě ve sportu neexistují. A už vůbec ne na Žižkově. Vzpomeňme, jak jsme se natrápili při posledním zápase MPŘ. Ale to byl spíše problém organizace, protože nebyl rozhodčí a řada zákroků byla velmi sporná…

Tentokrát jsme přijeli po 5 vyhraných zápasech a zdálo se, že chuť do hry je taky značná, což je vždy začátek úspěchu. Ale – chyba lávky. Tahle rýže nám pořádně zhořkla.

Tohle úterý jako by se nám nic nedařilo – nespočet střel, které šly mimo a to dokonce ze vzdálenosti dvou metrů od brány… to se snad nedá, ani kdybyste chtěli. Ale, žižkovská „paní smolná“ si k nám přišla vybrat daň.

Dobře jsme také věděli, kteří hráči v dresu černobílých, jsou nebezpeční….a ten, na kterého jsem před zápasem hned upozorňoval, nám ihned dal první gól…

Jen v první části jsme mohli cca 6x skórovat a věřím, že za standardního stavu by se tak stalo. Ale my jsme tuto část prohráli 0:1.

Musím ovšem také zmínit, že po dlouhé době jsme hráli proti družstvu, které mělo opravdu dobrého brankáře. Takže nic jsme nedostali zadarmo, navíc s paní smůlou za krkem.

Zmíním snad jen pěknou kombinaci DIDIho s Vláďou, kdy se tribuny už nadechovaly k opěvnému chóru, ale Vláďa nepochopitelně minulL.

Vše ovšem napravil ve druhé části, kdy si míč sám vybojoval a ihned zavěsil. Bohužel měl potom ještě několik příležitostí, ale většinou se místo přihrávky rozhodl pro střelu – nemastnou/neslanou…

Druhé dějství nám vyšlo výrazně lépe 3:1… Potom však začalo opět fungovat Vítkovské woodoo a my jsme pálili jednu šanci za druhou.

Třetí čtvrtina byla z mého pohledu už poznamenána nemohoucností první půle – do kluků se bohužel zakousla hořkost neproměněných šancí a spíše jsme kupili chyby a zmatky – MAJKL s Davidem Kaderou nedokázali obrat o míč žižkovského borce, který v poklidném tempu projel půl hřiště se zmíněnými borci u pasu a zavěsil.

Protože se nikdy nevzdáváme, dotlačili jsme třetí část silou vůle alespoň k remíze 5:5.

Čtvrtá část pro nás začala dobře, protože soupeř začal pomalu a malátně, čehož využil Adam, vzal si míč a skóroval. Modlili jsme se za tohle těsné vítězství k fotbalovým bohům chodovským, nabízel jsem i rýži z tajných zásob, ale tentokrát jsme nebyli vyslyšeni. Vojta se rozhodl před naší bránou předvést ladnou piruetku, ovšem zapomněl na míč, o který byl v mžiku obrán a bylo srovnáno – 6:6.

Ke konci jsme ještě ukázali, že tentokrát je opravdu něco ve vzduchu  - jak jinak si vysvětlit, že Majkl při úniku společně s Adamem raději odevzdá míč pokorně brankáři, aniž by vystřelil nebo nahrál?

Jak si vysvětlit, že špílmachr Adam Voseček přestřelí ze dvou metrů prázdnou bránu….?

Inu, bylo to takové černé úterý, kdy by zřejmě i prapory husitů na tomto kopci vadly.

Ale nevadí. I po pěti zápasech jsme bez porážky, což je krásné.

A příště….určitě lépeJ

CHODOV FOREVER!!!

 

Hodnocení:

Tadeáš Balon – 0+1 Párkrát nás podržel, několikrát se snažil prolomit i on střeleckou smůlu, ale ani jeho přímé kopy tentokrát síť nerozvlnily. Nicméně, několik pěkných rozehrávek a centrů, pěkné zákroky. Při penaltách čaroval.

Kuba Daněk – 2+0  Kuba měl tentokrát nejlepší palebnou bilanci, ale stejně to mohlo být výrazně lepší, pokud by ho opět nezradily kopačky a několikrát nepadl v rozhodujícím okamžiku. Každopádně, tentokrát měly Kubovy góly zásadní význam. Takže díky, díky, díky.

 

David Kadera – 0+0 Bránil, co mu síly stačily. Ukázal několik velmi pěkných sprintů. Dokonce se sám pokoušel prostřílet se do brány žižkovských – ale ani jemu míč nepřistál na kopačce jak by se nám líbilo. Je skvělé, že je chuť nejen hrát, ale i střílet a trápit obranu i brankáře soupeře.

 

David Krtouš 0+0 opět velmi pěkné auty. Zmínil bych několikrát nedohraný souboj – trochu lacino jsme někdy nechali soupeři míč. Ale celkově velmi solidní výkon. Jak jsme již ostatně zvyklí.

 

Kuba Kasika 0+1 Kuby tentokrát makal, což se mi moc líbilo. Škoda, že nebyl zásadnější střelecký pokus, protože víme, že to Kuba taky umí… Ale velké zlepšení od minule.

 

Majkl Novák –0+0 zmínil jsem nepovedenou akci - ne každý den roste rýže k nebesům…

Ale vyzdvihnout musím bojovnost a taky snahu strhnout ostatní (i v průběhu hry zpíval náš chodovský chorál, aby všechny povzbudil). I když se nedařilo, nesložili jsme zbraně a drželi se odkazu Husitů, kteří se na tomhle kopečku potkali v jiném „matchi“ 14. července 1420 – naštěstí s lepším výsledkem než myJ

 

Adam Voseček – 1+0 Adam tentokrát hrál hodně do zadu a v obraně toho dost odmakal. Bohužel nám potom chyběly jeho góly. Ale i když se dostal ke střele, nebylo to úplně ono. Viz výše. To nezmiňuji jako výčitku, zkrátka když zvlhne prach, nepomůže do něj foukat…

 

Maty Maixner  0+0 tentokrát trochu vlažnější výkon. Čímž neříkám špatný!!! Příště jen do kopaček naládovat trochu dynamitu, aby to víc lítalo.

 

DIDI Šinkora 1+0 malý Velký muž – opět bojovník v první linii. Tentokrát se smůlou na kopačkách....Není však žádný důvod věšet hlavu.

 

Matěj Hodek – 0+0  kdyby měl Matěj takovou střelu, jako má rychlost, byl to opravdu excelentní obránce. Ale v poslední době mi přijde, že si Matěj se střelou neví moc radyL

 

Fanda Látal 0+0 Fanda na hřišti nestrávil moc času, ale několikrát velmi pěkně zabojoval. Nebojí se udělat i kličku, občas pošle pěknou přihrávku. Jen tak dálJ

 

Lukáš Zelinka 1+0 Luki hrál zápas po delší době a moc se mu povedl. Nepředváděl zbrklé střely do nikam, jako často při tréninku. Měl několik velmi dobrých zákroků v obraně a několikrát pěkně pálil. Ten gól jako zasloužená odměna! Super.

 

Vojta Tomášek 0+0 Vojta bojoval a rád by dával góly – aspoň podle ohlasů na nevydařené střelecké pokusy ostatních. Ale potom bohužel přišla chybka před vlastní bránou…..Nevadí, poučení pro příště. Při zápasu bych rád viděl u Vojty rychlost, kterou ukazuje při tréninku. Stejně tak v zápasech může více střílet, protože umí. Chce to se jen správně naladitJ

 

Mladší žáci – Kolovraty (2. 10.)

 

Referát se cizelovaně připravuje

   

Starší žáci – Spartak Hrdlořezy (2. 10.)

 

Podzim přišel mezi nás, člověk jeden větrný a deštivý. Letní hadříky či jiné veselé nebo úsporné oblečení vystřídaly jemně zachmuřené pohledy zpoza svetrů a bund a i první kapky nás poctily svou přízní. Není třeba skučet, takový prostě podzim je. A komu se to nelíbí, nechť se vypraví do Anglie – tam to mají celý rok a ještě se ani pohledem nepokochají, nenarazí-li na přistěhovalkyni. A v tomto počasí jsme přivítali Hrdlořezy, tým, který jsme vloni dvakrát v této kategorii převálcovali. Kde ale toto mužstvo sebralo přes léto celou novou jedenáctku? Tohle nebyli ti zaplašení hoši menšího vzrůstu – tohle byli už skoro chlapci, zejména pak kapitán a stoper, který byl snad vyšší i než rozhodčí Jandus, jehož rovněž není možno označit za trpaslíka (a hlavně ty žaluzie! – pozn. red ohledně hygienických požadavků na kabinu rozhodčích).

Úvod byl oboustranně útočný a bylo poznat, že na sebe narážejí dva fotbalové týmy, kde budou rozhodovat detaily. Chceme-li na tento zápas nahlížet mantrou výsledků (pro mě stále nepodstatnou), byli jsme pozadu. Chceme-li ale na tento zápas nahlížet tak, jak se na mládežnický fotbal nahlížet má, předvedli jsme jeden z nejlepších výkonů v dané kategorii, neboť jsme mohli spatřit prvky správného způsobu hry, jakým se presentovala v loňské sezóně Sparťanská U-19 a tento čtvrtek Sparťanské áčko proti Interu Milán. Mimochodem, za oběma radostmi stojí pánové JH a DH, jež tímto zdravím.

Ano, hráli jsme vysoký presink, obranná linie byla téměř jednotná a posouvala se jak správně, tak i rychle dopředu, po ztrátě míče jsme se snažili jej získat zpět (i když tady ještě vidím větší rezervy) a i sprintové náběhy po křídle a minimum doteků v útočné fázi jsme zaznamenali. Šance jsme měli už v první půli (Sendi poslal nejdřív Horyse a potom Killyho, Ondráš nadvakrát slibně centroval, ale chyběl pindík na kopačkách či hlavičkách, Oťasův centr poslal Maty těsně vedle atd.), ale dostali jsme postupně čtyři góly, po nichž bylo jasno, že musíme do druhé půle zahustit střed a zkusit zápas otočit i výsledkově, zejména když předseda přispěchal s mimořádnou motivací.

Málem se nám to povedlo, když se dvakrát nádherně trefil Maty a měli jsme opět další šance, leč hosté se radovali z konečné výhry a potvrdili tak první místo v tabulce – ha, to jsem fakt nevěděl… Můžeme tak na jednu stranu litovat zahozených šancí (Sendi, Maty, Killy, Faysa a další), ale na druhou stranu se můžeme radovat z toho, že se už blížíme fotbalu, na který se dá nejen koukat, ale z něhož se dá i radovat.

A hoši, nebojte, s tímto přístupem a provedením přijdou i ty výsledky.

            Klady:

 • Velmi četné náznaky správného způsobu hry

 • Touha se porvat o zápas i po výsledkově nepovedeném prvním poločase

 • Nebojácnost v soubojích

 • Výborné individuální výkony

              Zápory:

 • Prostupný střed hlavně v prvním poločase

 • Řada zahozených šancí

 • Zbytečná rozmíška v závěru zápasu mezi klíčovými hráči (zažehnaná ihned!)

   

  Akce zápasu:

  52. minuta: Ondrášův parádní centr na malé vápno usměrňuje Maty hlavou do sítě, ale považte – zády k brance!

   

  Konečný výsledek 2 : 4 (0:4)

   

   Hodnocení našich borců:

   

  Sendi Murk – a znovu mezi hvězdami zápasu a znovu z pozice „šestky“. Kromě čištění prostoru mezi obranou a zbytkem týmu stihl ještě podporovat útok řadou výstavních přihrávek i střel a vydržel v tomto zběsilém tempu celý zápas – klobouček! – bilance 0+0

   

  Matyáš Hudec – střelec obou gólů je zde naprosto zaslouženě, poněvadž trápil soupeřovu obranu od první do poslední minuty a mohl si připsat i více, než dva góly. Zdravě naštván se pouštěl do jednoho souboje za druhým a úspěšnost měl určitě více než 75% – bilance 2+0

   

  Lukáš Rosín – na pozici stopera odvedl konečně výkon, který odpovídá jeho možnostem! Obranu zvládal organizovat nejen činy, ale i slovy, přihrál na gól, v soubojích nepoužíval baroko, ale sílu – Rosinho, nevadí, že Ti v pátek ujel autobus, v neděli už ne – bilance 0+1

   

  David Doležal – z jarní formy mu zbyly jen malé záblesky, kdy dokáže soupeře přehrát a o balón ho i připravit. Bohužel mu ale propadají rychlí hráči soupeře a ne vždy mu vycházejí přihrávky podle jeho představ. Dave, neboj, ono to určitě přijde! – bilance 0+0

   

  Stanislav Horálek – opět se ocitl v jasné šancí a opět nechybělo mnoho, aby ji proměnil. Jeho touha hrát a nabíhat si do volných prostor těší, takže ještě usměrníme techniku, zpracování míče z prvního doteku a pak se to tam začne sypat! – bilance 0+0

   

  Faysa – směrem dopředu mu nelze nic vytknout, ale to přepínání dozadu má jakýsi malý problém, jenž se jmenuje Vojtíškova vteřinka. Až odstraní toto herní bebíčko, máme zde skoro kompletního hráče – hurá! – bilance 0+0

   

  Jan Hromádko – těžko mu lze nějaký gól vytknout, a naopak musím s potěšením konstatovat, že už se nebojí hrát i nohama a podporovat útočné choutky svých kamarádů na hřišti. Možná snad to aktivnější vybíhání za výše postavenou obrannou linií by prospělo … – bilance 0+0

   

  Michal Kudrna – dobré je, že může hrát na stoperu i na krajním beku, nedobré je, že si pořád nedokáže zjednat respekt na hřišti (Michale, občas stačí jenom zařvat!), ale nejlepší je, že má snahu se zlepšovat a stát se pevnou součástí týmu – bilance 0+0

   

  Ondřej Nejedlý – minule jsem ho označil na neviditelného muže, ale tentokrát se krásně zviditelnil perfektními centry a snahou z pozice desítky zrychlovat hru směrem dopředu. Jenom malá výtka: existuje i vlastní polovina hřiště… – bilance 0+1

   

  Ota Pavlas – také mu občas propadl hráč, ale důležitější je, že se nebojí naběhnout si do tandemu, nebojí se osobního souboje a nebojí se udělat si kličku a konstruktivně rozehrát; je vidět, že domácí příprava funguje velmi dobře! – bilance 0+0

   

  Kilian Marques – nedostával se do svých sprintových náběhů asi tak často, jak si představoval a navíc se stal obětí kriminálního zákroku, za který sudí Žaluzie vytáhl jenom žlutou kartu. Vydařený zápas si ale i tak může zvesela připsat! – bilance 0+0

   

  Dan Pletánek – blýskl se několika povedenými přihrávkami i záběhy za obranu, na postu krajního obránce mu také nelze toho moc vytknout, čili příště již můžeme očekávat nejen zápis do kroniky zápasu, ale i do soutěže aktivity – bilance 0+0

   

  Marek Salvet – mí kolegové vlastního syna hodnotit nechtějí, ale mně nic jiného nezbývá… Takže: po úvodních splašené čtvrthodině solidní výkon a na postu stopera výkon naprosto výborný, kdy ve druhé půli nepustil hosty ani jednou do větší šance! – bilance 0+0

   

  Radim Semerád – pokud jsem jej minule peskoval za slabší organizaci zadních řad, tentokrát ho musím za tutéž činnost pochválit a navíc na postu šestky se ve druhé půli presentoval tím, co chybí Váchovi – rychlé odebírání a přesné odehrávání míčů nahoru – bilance 0+0

   

  Ivan – středeční tréninky mu evidentně chybí a navíc si při kluzkém terénu nedokáže očistit míč tak, aby jeho auty byly skutečně dlooouuuhé. Když se ale dostane do zápasu, je levá strana jeho a stejně tak i jeho úsměv se rozzáří daleko za hranice Chodova – bilance 0+0

   

  Soutěž aktivity:

   

  Adam Voseček           13 + 6

  Matyáš Hudec                        9 + 4

  Kilian Marques           7 + 6

  Michal Novák             6 + 5

  Jan Svoboda               7 + 1

  Ondřej Nejedlý          3 + 5

  David Šinkora                        6 + 1

  Šimon Pöll                  3 + 4

  Kryštof Nejedlý         1 + 6

  Michal Straka             6 + 0

  Jakub Daněk               4 + 2

  Mikuláš Bugár            3 + 3

  Jakub Kasika              3 + 3

  Sendi Murk                3 + 2

  Tadeáš Balon              0 + 5

  Marek Salvet              0 + 5

  Jiří Markytán              2 + 3

  J. Š. Borovička           2 + 2

  Marcel Pravda                        2 + 2

  Martin Přibyl              2 + 2

  Matthias Andrle         1 + 3

  Sebastian Beneš         1 + 3

  Ivan                            1 + 3

  Ondřej Tomášek         2 + 1

  Arthur Fedčuk                       1 + 2

  Šimon Tříska              0 + 3

  Jakub Krajči               2 + 0

  Vladislav Bilan           1 + 1

  Marek Čížek               1 + 1

  Daniel Murk               1 + 1

  Vojtěch Tomášek       1 + 1

  Marek Tůma               0 + 2

  David Doležal                        1 + 0

  Faysa                          1 + 0

  Samuel Pastierik         1 + 0

  Lukáš Zelinka             1 + 0

  Kristijan Bartula         0 + 1

  Jan Hromádko                        0 + 1

  David Kubát              0 + 1

  František Látal           0 + 1

  Matyáš Maixner         0 + 1

  Jan Motz                     0 + 1

  Lukáš Rosín               0 + 1

  Radim Semerád          0 + 1

  Ondřej Tomášek         0 + 1

   

  Vysvětlivka:

  rozhoduje počet bodů (gól i přihrávka hodnoceny jedním bodem), poté počet vstřelených gólů a i v případě této rovnosti abecední pořadí

   

  Borci tohoto víkendu až do úterka:

   

 • Čekáme na hodnocení mladších žáků

 • Čekáme na hodnocení mladších žáků

 • Čekáme na hodnocení mladších žáků

   

  Děkuji tudíž všem našim trenérům a vedoucím za senzační víkend na našem krásném hřišti a rovněž tak za statečnou, leč smolnou bitvu na místě, kde to měli i Husité těžké, a jako tradičně již fotografům za jejich příspěvky a videorežisérovi za další skvost do naší sbírky.

   

  Fotky:

  http://lada6767.rajce.idnes.cz/Chodov_-_podzim_2016_-_4/

   

  Video:

  https://youtu.be/NrHtWHbkqMM

   

   

  Za všechny

  Láďa Salvet, v Praze dne 4. října 2016

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář