Jdi na obsah Jdi na menu
 


HT č. 4 pro SPŘ a MPŘ

25. 10. 2018

 

 

 

Dobrý den, přinášíme Vám další díl hlásné trouby. 

 

 

Chodov- Cholupice dne 21.10.2018 od 15:30 hodin.

 

K dnešnímu utkání jsme dorazili na hřiště Cholupic už v plné sestavě. Již při rozmluvě v kabině bylo vidět jak děti chtějí hrát a nastřílet co nejvíce gólů.

 

K samotnému zápasu:

 

Od samého začátku jsme měli touhu vstřelit branku, ale několik slibných akcí nám nevyšlo. A soupeř se snažil hrát velmi kombinační fotbal, ale zatím mu to moc nešlo. A tak po jedné akci soupeře a zachycení míče Dominikem, následném rychlém výhozu na Alici jsme se ujali vedení 1:0. A zanedlouho se už střelecky prosadil i Jiřík a to bylo již 2:0. Ale soupeř se nevzdal a po našem nedůrazu v odkopu snížil na 2:1. Zanedlouho si Lukáš na levé straně vybojoval balón a potáhnu ho až k brance, kde nedal brankaři šanci - 3:1. Na konci čtvrtiny nás ještě potěšil Jiřík a bylo to již 4:1. V další čtvrtině se otevřely stavy na obou stranách jelikož skončila smírně 5:5. První se prosadil soupeř a snížil na 4:2, ale vzápětí Jiřík zvyšuje na 5:2. Soupeři se podaří snížit na 5:3, ale Alice po přihrávce Lukáše nám opět uklidňuje na 6:3. To ještě drama neskončilo, protože soupeř dal dva góly a snížil na 6:5. Pak přišla fáze, která rozhodla o vítězi zápasu. Chvilku po sobě se trefil po akci zápasu Fíla ( Dominik, Lukáš), Kubík se prosadil také střelecky a znovu Fíla po přihrávce Tomíka. Stav 9:5. Nevadilo ani to že soupeř snížil na 9:6. Další dvě čtvrtiny již nepřinesly tolik šancí, ale góly ještě nějaké padly. Za nás se prosadil Jiřík 2x, Alice 2x a vše uzavřel Lukáš. Soupeř se trefil dvakrát. Tudíž konečné skóre je 14:8.

 

Penalty jsme tentokrát prohrály. Za nás dal Fíla, Jiřík, Alice, Šimon, Nikola, Dominik a nedal Tomík, Lukáš a Kubík.

 

Hodnocení:

 

Šimon Kocourek: Výborný výkon směrem do obrany. Dobrá podpora útoku. Škoda, že není klid v zakončení, jinak mohl dát o hodně více branek. Placírku jsme se učili minulý týden na tréninku, bohužel jí nevyužil a kope pořád takovým polobodlem s vnitřním nártem. Proto vše lítá doleva mimo branku. Naučíme, toho se nebojím. Super výkon.

 

Lukáš Urban: Výborný výkon. Vracel se do obrany a s Jírou si to pokryjí. Lukáš bojoval na hranici možností. Branky si vstřelil. Opravdu velmi slušný výkon. A hlavní je, že Lukáš zakončuje i levou nohou (to je supr). Dobré je, že s Jírou z té obrany útočí, to jsme potřebovali. Nechceme hrát na obránce, chceme, aby podporovali co nejvíce útok. Tohle se hlavní trojici Lukáš, Jiřík a Šimon povedlo.

 

Jiří Markytán: Super v obraně, kde s Lukášem vytvořili dvojku, která si za čas může perfektně vyhovět. Střelu má jak z děla. Toho využil a soupeři nasázel dost branek. Škoda občas těch tyčí a břevínek jako zápas minulý. Je i do kombinace, kdy šance vytváří. Super.

 

Alice Kaderová: Alici to vyšlo. Občas v zápase propadala směrem dozadu, kdy pozapomněla na protihráče a návrat do obrany. Po počátečních střelách, kdy šance neproměnila, začala zvedat hlavu a mířit co nejvíc do stran. No a branky přišli. Super zápas.

 

 

Dominik Trachta:  Tady opět stejná pohádka. Máme brankaře, kterého má málokdo u takto majinkých. Hlavně v tomto věku se ničeho nebojí. Skáče pod nohy, jediné střele neuhne. Parádní výkon, kdy nás několikrát podržel, když soupeř začal dotahovat.

 

Nikola Trachtová: Ještě to není to pravé ořechové. Neví koho mít. Ale náznaky tam jsou. Musíme ale u toho fotbalu více běhat. Na hřišti mimo zápas lítá jako poblázněná a v zápase se moc nehne. Ale je to tím, že prostě neví. Zatím naučíme pokrývat hráče. Pak půjdeme dále. Nemůžu říct, že to bylo špatné, ale jen takové hodně začátečnické.

 

Tomáš Markytán: Tomík i Kubík chodí na zkoušku, proč by taky nehrál, když je na každém trejnu a na každém zápase MPŘ. Bojoval co mu síly stačili. Běhal, chtěl pokrývat hráče. A když ho sejmul jejich největší hráč s číslem 6 (bylo to čisté), tak Tomík v dalším souboji neváhal a co se nepodařilo borcům starším, to se podařilo jemu a nekompromisně ho čistě v souboji o míč poslal tělem k zemi on. Paráda :-D. U majinkých hraje jen v obraně, tady zkouší útok. Ať si děti zvykají na více postů.

 

Jakub Soják: Kubík perfektní jako Tomík. Když byl za MPŘ minule nešlo to tak dobře. Ale tento zápas mu vyšel. Nikomu nic nedal zadarmo. Bojoval do těla. Škoda že nevyšlo pár brankových příležitostí, mohl křičet góóól, ale pokaždé to v koncovce bohužel nevyšlo. Opravdu tento zápas parádní výkon. Tenhle rok je na zkoušku, ale příští rok bude pro Vás 11,12 už soutěž, takže chodit na tréninky ať to můžeme mastit i příští rok. A fotografie ukazuje, jak celý zápas nasával zápasovou atmosféru :-D.

 

Filip Grečl: Fíla si dal pauzu minulý zápas, kdy mu to kašel a teplota nedovolila. Trocha oproti zápasu na Újezdě polevil v osobních soubojích. Ze začátku nešel do hráčů naplno. Ale už nenadskakuje (to je veliký pokrok). Jak ale utkání utíkalo, tak se Fíla zlepšoval a na konci již bojoval. Taktéž by to chtělo klid v koncovce. Zpracovat a pak v klidu vystřelit. Lepší, když to soupeř vezme, než spěchat a netrefit míč. Výkon hodnotím jako velmi povedený.

 

Konečná radost našich megahvězdiček.

 

 

 

Body v zápase branky/asistence:

Jiří Markytán                          5+3

Dominik Trachta                    0+3

Lukáš Urban                          2+6

Alice Kaderová                      4+2

Šimon Kocourek                    0+5

Nikola Trachtová                   0+1

Tomáš Markytán                    0+3

Kubík Soják:                          1+2

Filip Grečl:                             2+3

 

Body celkem v odehraných zápasech branky/asistence:

Jiří Markytán                          39+28             (67)

Fíla Grečl                               14+20             (34)

Lukáš Urban                          9+26                (35)

Alice Kaderová                      14+17             (31)

Dominik Trachta                    0+24                (24)

Šimon Kocourek                    8+19                (27)

Tomík Markytán                    3+15                (18)

Filípek Morgenstern               1+12                (13)

Filip Oldach                           1+5                  (6)

Nikola Trachtová                   0+3                  (3)

Kubík Soják                           1+2                 (3)

Ondra Platil                            0+0

Marvin Salvet                         0+0

 

Penalty zápasy/branky:

Jiří Markytán                          6/6

Filip Grečl                              5/5

Šimon Kocourek                    4/4

Alice Kaderová                      6/5

Tomík Markytán                    5/3

Lukáš Urban                          6/3

Dominik Trachta                    5/3

Filípek Morgenstern               2/1

Kubík Soják                           2/1

Ondra Platil                            1/1

Filip Oldach                          1/1

Nikola Trachtová                   4/1

 

S pozdravem Markytán Jiří a Jaroslav Červenka