Jdi na obsah Jdi na menu

HT přípravky č. 10

Dobrý den, přinášíme Vám další díl hlásné trouby č. 10.

Chodov-Kyje 11.11.2018 11:00

K dnešnímu zápasu k nám dorazilo mužstvo Kyjí. Chtěli jsme pokračovat v povedeném výkonu z minulého kola. Bohužel nám večer před zápasem onemocněl kapitán Kristy, tak jsme měli obavu, jak to kluci zvládnou.

K samotnému zápasu:

Jako minulý týden jsme na soupeře vlétli a bojovali o každý balón a z toho přicházeli první šance, které jsme ještě nedali. Ale přišel první rohový kop, který jsme posledních 14 dní trénovali, exekuce se ujal Jiřík a pěkným obloučkem nachází neomylně Adama na zadní tyči, který to trká do branky. Stav 1:0. Každá standardní situace znamenala pro soupeře velký problém. Trochu smůly z další trefujeme tyč. Až jsme se dočkali po klasické trmě se do míče opřel Martin a zvyšuje již na 2:0. Další čtvrtinu začínáme skvělou akcí po ose Tomáš, Adam, který vysouvá Kubu a ten se podívá, kde je brankář  a podél něj skóruje. Stav 3:0. Bohužel poté přišla hluchá pětiminutovka z naší strany, kdy jsme dostali dvě branky a hlavně David další tři chytil. Tudíž stav byl jen 3:2. Naštěstí nás uklidnila další krásná akce po ose Kikoš, Tomáš a Adam, který si všimne vyběhnutého brankaře a kličkou kolem něj skóruje do prázdné branky. A zanedlouho na to se situace opakuje po přihrávce Adama skóruje také po kličce Kuba. Stav 5:2. Třetí čtvrtina nenabídla tolik branek, protože se velmi činili oba brankáři. Ujala se jedna střela soupeře a naše souhra Adama se skórujícím Kubou. Stav 6:3. V poslední čtvrtině bylo na hřišti dominantní naše mužstvo. Stejná souhra jako u předchozích branek Adam a skórující Kuba. 7:3. Posléze se ukázaly naše nacvičené standardky. Po trestném kopu Jiříka se míč odrazil k Matesovi a ten propálil vše před ním. 8:3. Poté jsme se prosadili přímo z rohu, když si další pěkný centr Jiříka srazil soupeř do vlastní sítě. 9:3. Další pěknou akci, kdy Kikoš vyvezl balón a přihrál volnému Adamovi, který proměnil. Konečný stav 10:3.

Hodnocení zápasu:

Kluci podali bezvadný výkon. Bojovali jako tým, který předvede, co jsme trénovali.

Já jen dodám, že trenér Jaroslav Červenka shrnul zápas, tak, že není nutné dělat jednotlivé hodnocení, jelikož by se opakovalo to, co jsem posílal po minulém zápase s Újezdem.

Body v odehrané sezóně branky/asistence:

Adam Racl                             13+7    (20)

Kristijan Bartula                     6+9      (15)

Kryštof Nejedlý                     2+13    (15)

Šimon Pőll                              7+6      (13)

Mathias Andrle                      1+12    (13)

Jakub Šmejkal                        9+2      (11)

Martin Krejčí                          3+7      (10)

David Racl                             3+6      (9)

Tomáš Peška                          2+7      (9)

Mikuláš Bugár                        0+3      (3)

Dominik Valenta                    0+1      (1)

Roman Ngo                            0+1      (1)

Tomáš Brož                            0+0      (0)

Tomáš Morgenstern               0+0      (0)

Jakub Jeřábek                         0+0      (0)

Chodov- Libuš 11.11.2018 9:00

K dnešnímu zápasu k nám na hřiště dorazilo mužstvo z Libuše, které bylo dle předchozích výsledků velmi silné a naše mužstvo pořád není kompletní ( absence Dominik, Fíla Grečl a Filípek). Tak jsme chtěli ať si zápas užijí a dají nějaké pěkné branky.

Na první dvě čtvrtiny jsme dali do branky Jiříka a doufali, že by mohl pomoci i do hry samotné. Byla na našich hráčích vidět snaha bojovat, ale některé naše chyby soupeř trestal nemilosrdně a tudíž jsme do poločasu dostali pět branek a korigoval jen Lukáš a Tomík , který napadal soupeře tak vehementně až ho donutil přihrát malou domů tak prudce, že si dal vlastní gól. Poločas tedy 2:5.

Do druhého poločasu šel do branky Tomík.  Ale druhý poločas musím rozdělit do obou čtvrtin. V pořadí ta třetí byla z naší strany tragická, i když úvod byl krásný Kubík, po samostatném úniku se dívá, kde je brankář soupeře a podél něj skóruje. Stav 3:5. Ale bohužel tato čtvrtina nevyšla vůbec nejzkušenějšímu hráči Jiříkovi, který si neobsazoval své hráče a ostatní to prostě nemohli stihnout i za něj. Tudíž jsme inkasovali pět branek, ale to jich Tomík ještě krásně pět chytil nebo zkazil včasným výběhem. Jediný další pěkný okamžik nastal po přihrávce po lajně od Jiříka a úniku Alice a opět střela kolem gólmana. Po třetí čtvrtině jsme tedy prohrávali 4:10. Do té poslední jsme tedy zkusili změnit taktiku a poslali Lukáše a Jiříka do útoku. Hlavní bylo, že všichni najednou obsadili svého hráče, že soupeř měl problém. Také jsme byli odměněni třemi brankami ( Alice, Lukáš, Jiřík). Stav 7:10. Pak přišla pasáž, kdy jsme se nemohli prosadit a soupeř bohužel trestal, ale ne vinou Tomíka v brance, který prostě na jejich životní střely přes celou branku nemohl doskočit( Ty by neměl ani Čech). Stav tedy 7:14. Poté se hra uklidnila bez větších šancí. Poslední akcí jsme snížili na konečných 8:14. Střelcem byl Jiřík.

Penalty jsme vyhráli, kdy proměnil Lukáš, Jiřík, Tomík, Alice,Dominik. Nedal Šimon, Nikola, Kubík, ale Tomík chytil pět pokusů soupeře.

Hodnocení utkání:

Toto utkání ač skončilo prohrou, byl výkon (vyjma třetí čtvrtiny) na hranicí možností, které nám sestava k utkání dovolila.

Jako u SPŘ tuto HT shrnul hráče v popisu trenér Jaroslav Červenka trefně a nebudu taktéž tutu HT dělat jednotlivé hodnocení, ale musím všechny pochválit, to jsou přesně ty zápasy, které se prohrají, ale předvedená hra byla perfektní. Už nás čeká jen jeden zápas, tak doufejme, že se dá dohromady Domísek a uvidíme, kolik branek nastřílíme.