Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čtvrtý den - středa

Říká se, že nejnáročnější den je třetí, ale tentokrát to byl čtvrtý. Dopoledne jsme využili lepšího počasí a místo minigolfu se věnovali tréninku, takže hoši absolvovali plnohodnotné dvě fáze. 

Z mladší přípravky tentokrát vynikl Kubíček Daněk, který čtyři penalty z pěti poslal přesně do šibenice, pročež si vyloužil přezdívku "zabiják". Video by mělo být na stránkách co nejdříve.

U starší přípravky se velmi pěkně zapracovávají hráči ročníků 2006 v čele s tandemem Adámek - Majkl. Ve slovních projevech vede pan Kasika, ovšem  samozřejmě ve vší slušnosti a i sami trenéři se dozvěděli mnoho informací nejen o fotbale. Vyniká i Jan Svoboda, jehož dělovky téměř lámou tyče a z Davida Kadery vyrůstá opora zadních řad celého týmu. 

Mladší žáci podstoupili odpoledne další přípravný zápas proti starším žákům, přičemž nutno konstatovat, že starší žáci si již zvykají na celé hřiště. Tímto mladším žákům děkuji, že nelehkou roli zvládají, ale zatímco oni mají svůj systém hry již víceméně zažitý, starší žáci mají před sebou největší přechod ve své fotbalové kariéře. 

Večerní bojová hra byla s ohledem na počasí zrušena, takže hráči obdrželi přednášku o dodržování kázně, relaxaci po tréninku a škodlivosti coca-coly a brambůrků.

Večerka s ohledem na únavu byla nařízena na 21:00, což bylo všemi trenéry i vedoucími kontrolováno - proto dostáváte tento zápis až nyní.

Věříme, že zítra nám bude přát počasí, neboť bude průběžně probíhat zápas dětí proti trenérům ve všech kategoriích, aby si večer zvolily správné kapitány svých týmů.

Přejeme dobrou noc.

V úctě za trenéry

LS

Penalta Jakuba Daňka zabiják týmu https://youtu.be/P1LL5NMQYmI

 

Náhledy fotografií ze složky Soustředění 16-21.8.2015

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář