Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pátý den - čtvrtek

Vážení rodičové našich megahvězd,

soustředění se pomalu chýlí ke konci, takže dostáváte poslední zprávy o pobytu a hlavně o tom, co se dnešního dne dělo. Zítra Vám to totiž sdělí obratem všichni, pro které si přijedete ve 13:00 hodin. 

Dnešní den se odehrával ve znamení zápasu hráčů proti všem trenérům. Tato významná utkání (hodnocená téměř všemi účastníky jako vrchol soustředění) se odehrávala podle naprosto přesného harmonogramu, čili začali ti nejmladší. 

Jakkoli nejsou důležité výsledky u těch nejmenších, sluší se zaznamenat střelce a významné momenty.

Mladší přípravka:

trenéři dávali krásné góly, Mára Látal si díky dokonalému presinku nejmenších borců vysloužil červenou kartu, neboť již neměl jiné možnosti zastavit ofenzivní val, ale nakonec slavili výhru o dva góly hráči ročníků 2007 a 2008. Nejlepším střelcem u vítězů byl překvapivě pan Drogba se třemi zářezy, Honzík Motz připojil dva výstavní kousky, a po jednom gólu vsítili Velký Šíša, Matyáš Maixner, Kubíček Daněk a poslední hřebík do trenérské rakve zatloukl Matěj Hodek. Nejlepším střelcem trenérů byl Pavel Kopřivík, ale klokanské slzy zvonily až na přehradu, protože jeho kolegové dali už jen po jednom gólu. Spontánní potlesk musel být slyšet až k Vám domů.

Starší přípravka:

velmi dlouho se jednalo o vyrovnaný zápas (poločas 6:6), ale nakonec rozhodl o těsném vítězství 12:11 Danýsek Murk, čímž strhl lavinu dopoledního nadšení a zbystřil pozornost trenérů, kteří se tak museli připravit odpovědně na odpolední duely se staršími. Danýsek ovšem neřekl svoje poslední slovo, protože připojil další tři zásahy, další góly vítězů zaznamenali Majkl, Adámek (oba po dvou), Tedy (ano, Tedy, skočil do pole a ihned se radoval z gólu), Kuba Kasika, Mates a Honzík Svoboda. Gólem dne však byla Majklova střela z prvního doteku, kterou vymetl všechny pavučiny v šibenici nebohého brankáře, Klekí Petry, jenž ani nestihl balónu zamávat, natožpak jej pozdravovat. 

Mladší žáci: 

dopolední výstrahu vzali trenéři zcela vážně a loňské Mistry notně potrápili. Je sice faktem, že ročníky 2002 již kádr opustily a přesunuly se mezi starší žáky. Systém hry se ovšem nezměnil a nutno dodat, že i přes výrazné posílení měli trenéři mnoho starostí, aby udrželi aspoň remízu 4:4, když trenérský náskok 4:1 dotahovali Sendi dvěma zásahy, Ota K. a Marek Č. utěšenou střelou k pravé tyči, proti níž neměl náš strážce svatyně (opět Klekí Petra) sebemenší nárok - no! Rozhodovaly tak penalty, při nichž se prokázala kvalita mladších žáků, kteří proměnili všechny pokusy, čili zvítězili 5:3, neboť Iker zachytil trenérův pokus o jeho přechytračení a naopak mladší žáci prostřelili postupně všechny tři uchazeče o brankářský post, tj. Klekí Petru, Láďu S. a i Máru Látala.

Starší žáci:

při obědě nebylo možno si povšimnout jistého nezdravého sebevědomí ročníků 2001 a 2002, pročež byla povolána posila z nejvyšší míst. Lionel Messi se na utkání necítil dosti v kondici, takže zaskočil předseda a jako první obdržel po zápase diplom, neboť zatížil konto starších žáků hned pěti góly! Hattrickem pak dorazil jediné poražené z dnešního dne Mára Látal a další dva zářezy přidal Červ, takže borci odcházeli s desítkou a prohranou sázkou. Našeho gólmana sice překonal třikrát Rosinho a jednou Killy, ale na více se již borci nezmohli. Je pravdou, že starší žáci byli vystaveni rychlosti tří hráčů "A" týmu JM Chodov a ještě večer loudili po vybraných borcích recepty na zvýšení vlastní rychlosti, což je dobře a jejich růstu to jedině prospěje. 

Na večerních sezeních jednotlivých kategorií byli zvolení kapitáni svých týmů včetně zástupců a dlužno dodat, že někteří rodiče budou příjemně překvapeni tím, kdo všude se bude šít kapitánka páska.

V úctě za trenéry a s přáním krásného večera. 

LS 

Klikování starších žáků po prohraném zápase https://youtu.be/SFqCxQNesd0

 

Náhledy fotografií ze složky Soustředění 16-21.8.2015

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář